BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kūno jautrumas

O mzinios.lt, praeitą savaitę labai tiksliai pranašavo-

„Sunkiausia gyvenime yra suprasti, kuriuos tiltus pereiti, o kuriuos sudeginti.”

Ryžtingi poelgiai, kuriems lengvai ryšitės savaitės viduryje, vėliau nebeatrodys itin išmintingi. Aktyviai reikštis nereikėtų ir pirmomis savaitės dienomis. Nenuvilsiantys pokyčiai tuo metu tikėtini, Jums nesikišant į įvykių eigą.”

Palmiros horoskopas penktadieniui, rugpjūčio 7 d.

Ramesnis laikas – įtampa atslūgsta. Vis dėlto dar stipri užtemimo įtaka, tad netinka priimti atsakingų sprendimų, imtis svarbių darbų. Nepamirškite, kad tai didysis mėnesio susitaikymo metas, padėsiantis išspręsti prieštaravimus, rasti aukso vidurį.

Na, nenoriu aš tų pranašysčių, bet dabar, jau žiūrint atgal, galiu pasakyti, kad man viskas pildosi paraidžiui. Laukiau savo užsakytų baldų beveik tris mėnesius, aplinkiniai iš pradžių stebėjosi, o paskui pradėjo kalbėti, kad mane apgavo. Ir štai, tik praėjo užtemimas ir baldai atsirado, o tada jau atsirado toks noras atsikratyti visko, kas sena, kad vos nelikau gulėti ant grindų, bet susilaikiau šiek tiek ir pasilikau minimumą iki baldų surinkimo. Tikrai negalvojau, kad galiu būti tokia radikali.

Dabar galvoju, gal tai dėl to, kad aš labai jautri oro permainoms. Apie orų kaita man stropiai signalizuoja sanariai, juo labiau stipriau veikia mėnulis ir užtemimai, ir ne tik mano organizmą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “kūno jautrumas”

  1.   Cary Fundis rašo:

    I’d come to admit with you one this subject. Which is not something I usually do! I love reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to comment!

  2.   Daisy Lesch rašo:

    This blog appears to recieve a large ammount of visitors. How do you promote it? It gives a nice individual spin on things. I guess having something authentic or substantial to post about is the most important thing.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.