BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ir vėl apie sveikatą

kaimynės ėmė šnabždėtis, ar tu matei, ar tu buvai…

Į mano rajoną atsikėlė NAVASAN masažinės lovos. Šiandien nuėjau apsidairyti ir aš. Mane iš karto draugiškai  pakvietė į vieną iš lovų, mat buvo užimtos tik dvi ir visas dėmesys buvo skirtas man ir mano ligoms.

Gulėti buvo malonu, tik reikia išmokti atsipalaiduoti, kai po tavo stuburą aukštyn ir žemyn juda kažkas neaiškaus ir  šildančio ir po truputi tave net paslenka žemyn.

Dabar manau, kad pasistengsiu atrasti laiko palankyti bent savaitę, nes mano stuburui būtent to ir trūko, na, gal ne vien to, bet ką gali žinoti, juk operacijos dar nereikia, vadinasi masažas gali padėti, bet kad be žmogaus tiesioginio įsikišimo…

Taip atrodė mano lova

Iš karto atėjo noras pirkti, nors niekas neagitavo, aš net paklausiau, ar jų tikslas visus vilniečius padaryti sveikais, ar parduoti lovą? Masažo kambario atstovas kukliai pasakė, kad kam reikia tas ir nusipirks ir visą dėmesį nukreipė į mano kūno defektus. Vienas didžiausių defektų buvo aptiktas kaip mat, aš visai negeriu vandens. Tuo pačiu prisiminiau mano draugais tampančius prekybos agentus ir vieną, kuris man siūlė labai brangų filtrą vandeniui. Tai dabar galvoju, kad jeigu turėčiau tiek pinigų, tai tikrai pasinaudočiau ir vandens filtru ir ta lova.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “ir vėl apie sveikatą”

 1.   Lucile Argetsinger rašo:

  titanic register you’ve get hold of

 2.   Barney Sommerdorf rašo:

  fat log you’ve pick up

 3.   PRIVATE DNS rašo:

  Thanks for providing these necessary, dependable, informative and as well as easy tips on your topic.

 4.   click2pay casino rašo:

  I enjoy you because of all of your hard work on this web site.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.