BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Drabužiai lieknina

* Svarbiausia taisyklė – rinkitės tik savo dydžio drabužius, o jeigu jį primenanti etiketė erzina, tiesiog nukirpkite ją. Jeigu vis dėlto vilkite drabužį, kuris, jūsų nuomone, per daug aptempia, ant viršaus užsimeskite pončą ar kokį laisvesnį apdarą: jis subtiliai užmaskuos, tačiau visiškai nepaslėps kūno formų.

* Svarbu ir audinys: minkšti, linijų neaptempiantys audiniai atrodo estetiškai, ir priešingai – kūną suspaudžiantys drabužiai ne tik neatrodo nepatraukliai, bet ir darko figūrą. Audinys turėtų laisvai kristi. Tačiau jokių tunikų, apdribusių palaidinių! Tas pats taikoma ir kelnėms: su laisvomis plačiomis kelnėmis atrodysite dar stambesnė, geriau rinktis tiesaus kirpimo siauresnes.

* Įdomaus, netradicinio kirpimo drabužiais taip pat galima pasiekti norimą efektą. Svarbu vengti klosčių ir pernelyg gausių raukinių, aplikacijų krūtinės srityje, tačiau galite rinktis nėrinius.

* Nepageidaujamus gramus po švenčių puikiai „maskuoja“ susiaučiamos palaidinės ir suknelės. Tačiau neslėpkite talijos – tegul drabužiai ją šiek tiek paryškina, taip sukursite proporcijas tarp krūtinės ir klubų. Suknelės siluetas turėtų būti tiesus, venkite asimetriškai kirptų drabužių, nes šiek „paslepia“ liemenį.

* Jei nesate patenkintos savo pilvuku, pasistenkite nenešioti ir palaidinių bei suknelių uždaru kaklu – nevenkite iškirpčių, ypač V formos. „Pavojingos“ ir trijų ketvirčių rankovės – jos išryškina viršutinę pilvo dalį. Taip pat išleiskite atostogų megztinius aukštu kaklu ir golfus.

* Jei norite atrodyti lieknesnė, rinkitės ne blizgančio audinio, o matinio paviršiaus drabužius.

* Atrodyti lieknesnei gali padėti ir jūsų paltas. Jei šis susegamas viena eile sagų – puiku, jei dvieilis, vertėtų jį pakabinti į spintą – dvieiliai paltai ar švarkai platina siluetą. Tiesaus kirpimo švarkas taip pat daro meškos paslaugą – verčiau rinkitės įimtą per liemenį. Jei švarkas su kišenėmis, verčiau laikykite jas tuščias – pūpsančios kišenės stambina klubus.

* Labai svarbu drabužių spalvos. Tinkančios jums sukurs harmoningą įvaizdį, netinkamomis tik dar labiau atkreipsite dėmesį į vadinamąsias problemines vietas. Šviesių spalvų palaidinė ar švarkas pabrėžia figūros viršutinę dalį, šviesios kelnės nukreips žvilgsnį į kojas.

* Žinoma, juoda spalva lieknina, tačiau yra daugybė kitų spalvų, vizualiai „nuimančių“ po kelis kilogramus. Pavyzdžiui, tamsiai pilka, tamsiai mėlyna, šokoladinė, kaštoninė (beveik visos tamsesnės spalvos). Jos atitraukia dėmesį nuo netobulumų. Šviesesnėmis spalvomis akcentuokite jums gražiausias kūno vietas.

* Atsargiai su raštais – kuo šie stambesni, tuo stambesnė atrodo ir pati figūra. Jei vis dėlto mėgstate raštuotus drabužius, rinkitės margintus tamsesniame fone. Figūrą stambina ir dideli langeliai, taip pat horizontalūs platūs ir tankūs dryžiai ir juostos (tačiau reti ploni dryželiai sukuria priešingą efektą).

* Kai kuriuos liekninančius stiliaus triukus puikiai iliustruoja garsenybių aprangos pavyzdžiai.

moteris

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.